MALOVÁNÍ A MALÍŘSKÉ PRÁCE


NABÍDKA MALÍŘSKÉ PRÁCE

Provádíme komplexní malířské práce v domácnostech, kancelářích i bytových domech. Kvalita provedené práce je pro nás prioritní, a proto používáme osvědčené a kvalitní materiály domácí i zahraniční výroby. Jsou to například ZERO, DULUX, PRIMALEX, JUPOL, MISTRAL, CAPAROL, JOHNSON, ale i jiné. V nabídce je široká škála barev a odstínů, z kterých si můžete vybrat.

 

Místnost nemusí být vždy pouze bílá či zpestřena dvěma barvami. Oživit místnost a zvýšit její eleganci může i správně zvolená tapeta nebo nalepený dekorativní prvek (lišta či stropní rozeta).

PŘÍPRAVA A PRŮBĚH MALÍŘSKÉ PRÁCE

Pro dosažení dokonalého výsledku samotných malířských prací je velmi důležitá příprava podkladu před malováním. V mnoha případech bývá podkladová vrstva poškozena. Může se jednat o drobné praskliny na stěnách, díry po skobách a hřebících, které je nutné odstranit. Pokud je na stěně již několik vrstev malby, je potřeba provést škrábání a starou malbu odstranit. Podklad pro malování by měl být v perfektním stavu.

 

Důležitá je také penetrace podkladu před malováním. Úpravou části zdi nebo jejího plošného vyhlazení pomocí stěrky dosáhneme požadovaného vzhledu malování, lepení tapet či dekorativních lišt bez nežádoucích efektů jako jsou praskliny, zrníčka či vytlačené kontury.

Malba s nápisem